headerbackground
Powrót do strony głównej Zakład Mechaniki Budowli Instytut Budownictwa Uniwersytet Zielonogórski
dr inż. Tomasz Socha
Adiunkt
Zakład Mechaniki Budowli
Instytut Budownictwa
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
Uniwersytet Zielonogórski
ul. prof. Z. Szafrana 1
65 - 516 Zielona Góra
pokój 303 A8
tel: (68) 328-47-88
e-mail: T.Socha@ib.uz.zgora.pl
www: http://pracownicy.uz.zgora.pl/tsocha/

Witam na mojej witrynie WWW. Na kolejnych stronach tego serwisu znaleźć można informacje o historii mojej edukacji i aktualnych zainteresowaniach naukowych, listę publikacji mego autorstwa (w przyszłości pojawią się również streszczenia artykułów w j. polskim i angielskim oraz pełny tekst rozprawy doktorskiej). Można również zobaczyć kilka fotografii z obrony mojego doktoratu.

Studentów zapraszam do odwiedzenia stron z materiałami dydaktycznymi. Można tam znaleźć konspekty do zajęć w formacie PDF. Do ich oglądania i druku potrzebna jest darmowa przeglądarka Adobe Acrobat Reader.

Postępy w nauce można sprawdzić na stronach dostępnych pod linkiem Wyniki kolokwiów. Zamieszczono tam również opis zadań obowiązujących na każdym sprawdzianie i warunki zaliczenia.

Dział PO PRACY zawiera co nieco informacji o moich zainteresowaniach pozazawodowych, światopoglądzie, lekturach (mam około 1000 książek z różnych dziedzin), turystyce (m. in. galerię zdjęć z rowerowych eskapad) oraz zbiór linków do stron związanych z nauką, informatyką i moim hobby (historia, filozofia, paleontologia, turystyka rowerowa, Bieszczady). W swoim życiu zaliczyłem również służbę wojskową, którą uważam za fascynujące i pożyteczne doświadczenie. Co nieco z moich bohaterskich wyczynów w mundurze można zobaczyć tutaj.

Strona podlega nieustannej rozbudowie, przepraszam więc za wszelkie błędy i niedociągnięcia. Ewentualne uwagi co do wyglądu i zawartości tego serwisu oraz pytania związane z moją pracą zawodową i innymi zainteresowaniami proszę przesyłać na mój adres e-mail.